Registrace a správa účtu

Mohu opravdu začít zdarma?

Ano, tarif FREE je zcela zdarma a můžete ho používat po libovolně dlouhou dobu. Umožňuje sledovat až 5 webů a nabízí základní statistiky. Pokud však potřebujete sledovat více webů a oceníte chytřejší funkce, doporučujeme přejít na jeden z vyšších tarifů.

Jak fungují placené tarify?

Tarif objednáte v nastavení uživatelského účtu. Po vyplnění údajů platební karty a potvrzení vám tarif a všechny zpoplatněné funkce ihned aktivujeme. Zároveň vám na e-mail dorazí faktura, která je dostupná také z administrace. Tarify fungují na bázi předplatného, poplatek se automaticky strhává každý měsíc. Pro platby využíváme bezpečnou platební bránu Stripe.

Mohu předplatné tarifu kdykoliv změnit nebo zcela zrušit?

Ano, kdykoliv máte možnost přejít na vyšší, nebo naopak nižší tarif včetně tarifu FREE. Pouze chceme upozornit na to, že při přechodu na nižší tarif jsou vám vždy vyresetovány všechny odběry. O nevyčerpanou částku za platbu tarifu nepřijdete, přeplatek je převeden do dalšího období.

Jak změnit fakturační údaje?

Fakturační údaje máte možnost změnit v sekci fakturační údaje.

Fungování aplikace Mailhunt

Po jak dlouhé době se newslettery zobrazují v aplikaci?

Newslettery jsou v aplikaci dostupné zpravidla do 10 minut po tom, co proběhne rozesílka. U každého e-mailu vidíte čas doručení.

Proč jsou e-maily zobrazeny pouze jako obrázek?

Aktuálně nabízíme v aplikaci pouze screenshoty e-mailů, protože nechceme jakkoliv zkreslovat statistiky a vyhodnocování newsletterů na straně odesílatele. Chystáme však i možnost si newslettery „proklikat“ a vidět cílové URL.

Co znamenají jednotlivé statistiky?

Základní statistiky se vztahují k počtu e-mailů za určité časové období, podílům a rozložení dat. Pokud by vám nebyla některá čísla jasná, neváhejte se na nás obrátit.

Co mám dělat, když jsem nenašel web, který chci sledovat?

V rámci odběrů máte vpravo nahoře k dispozici tlačítko NAVRHNOUT NOVÝ WEB. Pokud vám v nabídce nějaký web chybí, stačí kliknout na tlačítko a vyplnit URL webu. Pokud je to možné, přidáme web do sledování.

Po jak dlouhé době přidáte navržený web mezi odběry?

Návrh nového webu zpravidla vyřídíme do 24 hodin, pak už pouze čekáme na přijetí prvního newsletteru. Čekací doba se v průměru pohybuje kolem 10 dní. Po přidání webu se vám zobrazí notifikace.

Mrkněte na náš blog o e-mailingu

Nejnovější články

Máte dotazy?

Napište nám